HİZMETLERİMİZ

İMPLANTOLOJİ

RANDEVU AL

Hızlı Bir Şekilde Online Randevu Alabilirsiniz.

ONLINE RANDEVU

İmplantoloji

İmplant eksik dişlerin yerine konması amacı ile çene içerisine yerleştirilen çoğunlukla vida şeklinde yapay diş kökleridir. Titanyum metalinin doku ve kemik uyumu yüksek olması nedeniyle başarı oranı oldukça yüksektir. Diş hekimliğinde çok yaygın kullanım alanı bulma nedeni ise tek diş eksiklerinden hiç dişi olmayan hastalara kadar çok geniş bir yelpazede uygulanabilir olmasıdır.

Gerek çiğneme hissinin normale en yakın olması gerekse diğer dişlere müdahale etmeden tedavi imkanı sunması yaşadığımız yüzyılda implant içeren tedavi yöntemlerinin en çok uygulanan tedavi yöntemlerinden biri haline gelmesini sağlamıştır.

Güncel implantoloji uygulamaları içinde ayrıca implant uygulanacak bölgeye yönelik kemik greftleme, sinüs tabanı kaldırma işlemleri ve kemik arttırma işlemleri implant uygulaması ile sıklıkla eş zamanlı uygulandığı için implant uygulaması bir çok hastanın dişsizlik problemini çözen en iyi yöntem olmuştur.

İmplant İle Blog Yazılarımıza Göz Atın…

Özel Bursa Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sektöründe seçkin kadrosu ile güncel yenilikleri takip eden hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı yüksek kalite standartlarında kendini geliştirmeye odaklamış ağız ve diş sağlığı polikliniğidir.

Online Randevu

Web sitemizden online randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL