HİZMETLERİMİZ

LAMİNA DİŞ

RANDEVU AL

Hızlı Bir Şekilde Online Randevu Alabilirsiniz.

ONLINE RANDEVU

Lamina Diş

Porselen Lamina Diş Nedir?

Lamina porselen kronlar dişlerin estetik bir yapıya kavuşturulmasında önemli bir role sahiptir. Lamina diş nedir şeklindeki soruya kısaca verilebilecek cevap ise; dişin ön yüzeyinin hafif bir biçimde aşındırılması suretiyle ya da hiç aşındırma yapmadan ince yapıdaki bir porselenle kaplanması işlemidir. Bu diş estetiği uygulamalarında diş dokusunun en az kayba uğradığı bir uygulama olma özelliği taşımaktadır.

Lamina Diş Uygulamalarının Avantajları Nelerdir?

Günümüzde en çok tercih edilen diş estetiği uygulamalarında lamina porselen kronlar hastaya önemli avantajlar sağlamaktadır. Bunlar;

– Doğal , şeffaf estetik görüntüsü en iyi porselen uygulaması,

– Dişlerin mevcut doğal yapısını bozmaksızın tedavi imkanı sağlaması,

– Pürüzsüz bir yapı barındıran porselen yüzey sayesinde dişlerde, diş taşı, kahve ve sigara lekeleri gibi istenmeyen bir görüntüye sebep olabilen diş renginin oluşumuna sebebiyet veren etkenlerin en aza indirgenmesidir.

– Uygulama esnasında yapıştırma işleminde kullanılan yapıştırıcılar oldukça güçlü bir yapı barındırmaktadır. Bu sayede  Lamine diş kendiliğinden düşmez. Fakat elmas freze vasıtasıyla dişten ayrıştırılabilir.

Özel Bursa Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sektöründe seçkin kadrosu ile güncel yenilikleri takip eden hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı yüksek kalite standartlarında kendini geliştirmeye odaklamış ağız ve diş sağlığı polikliniğidir.

Online Randevu

Web sitemizden online randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL