HİZMETLERİMİZ

AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERAHİSİ

RANDEVU AL

Hızlı Bir Şekilde Online Randevu Alabilirsiniz.

ONLINE RANDEVU

Endodonti

DOLGU

Dolgu çürük nedeni ile zarar görmüş bir dişe normal fonksiyonunu ve görünümünü kazandırma yöntemidir. Bakterilerin girebilecekleri boşlukları dolgu ile kapatarak çürüğün ilerlemesi engellenmeye çalışılır.

Restoratif diş hekimliği olarak bilinen bu uygulamalarda kullanılan malzemeler altın, porselen, kompozit ve amalgamdır. Restoratif diş hekimliği uygulamasında ayrıca çürüğün yerine ve büyüklüğüne göre kompozitten inley, onley ve lamine uygulamaları yapılarak dişe fonksiyon ve estetik kazandırmak en sık başvurulan tedavi yöntemleri arasındadır.

KANAL TEDAVİSİ

Dişlerde oluşan çatlaklar ve kırıklar, dişte meydana gelen çürükler, yanlış tedavi süreçleri, yanlış restorasyon sonucu dişte bulunan sinirler ve damarların canlılığını yitirmesi sonucu dişin kanallarında bulunan enfekte sinirlerin temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve kanalın dolgu maddeleri ile doldurulmasına kanal tedavisi denir.

Kanal tedavisi ne zaman gereklidir?

-Dişin sinirlere kadar ilerlemiş çürüklerde,

-Travma sonucu dişin sinirini de içine alan kırıkların meydana geldiği durumlarda,

-Dişlerde ileri derece aşınma sonucu oluşan hassasiyetin giderilmesinde,

-Yüksek yapılmış dolgu ve protezler sonucu travmaya maruz kalmış dişlerde gereklidir.

Özel Bursa Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sektöründe seçkin kadrosu ile güncel yenilikleri takip eden hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı yüksek kalite standartlarında kendini geliştirmeye odaklamış ağız ve diş sağlığı polikliniğidir.

Online Randevu

Web sitemizden online randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL